Jak si užít s dětmi dovolenou u moře?

Pomalu přichází léto a to neznamená nic jiného než konečně prázdniny. V momentě kdy koupíme zájezd a držíme v rukou letenky, už se vidíme v klidu opalovat na pláži se zvuky šumějícího moře, popíjíme drink a zkrátka relaxujeme. V ten moment nám rodičům probleskne hlavou ale co s dětmi?

Přemýšlejte již při koupi dovolené

V momentě zakoupení zájezdu bychom měli mít na paměti právě to, že cestujeme s dětmi a několikadenní pobyt mimo domov hledat tak, aby se dostatečně zabavily. V dnešní době je obrovský výběr resortů a hotelů kteří si konkurují právě „vybavením“ pro děti. Jistě pro naše ratolesti oceníme vodní park s tobogány a skluzavkami přímo u hotelu, bazén pro nejmenší, kvalitní animační program či hlídání dětí v mini klubu, kde se o děti postarají zkušení čeští animátoři. Zajistí nejen zábavu a hlídání našich dětí, ale hlavně umožní nám na chvíli vydechnout a užít si zaslouženého odpočinku.

Zábava pro celou rodinu

Vyjímkou dnes již nejsou ani speciální kurzy formou hravé výuky plavání, šnorchlování, potápění a spousta dalších sportovních aktivit od fotbalu po plážový volejbal. I když to tak nevypadá dětem mnohdy stačí opravdu málo, jsou nenáročné, zvědavé, rádi poznávají nové věci a prozkoumávají neznámý svět. Nedělejme si tedy zbytečně těžkou hlavu s miliony otázek ohledně toho jak děti na dovolené zabavit, mořské vlny a písek jim budou dostatečně stačit. Děti jsou stále dětmi ať už se jedná o batole, předškoláka či školáky. Kyblíkem, lopatkou a formičkami nic nezkazíme a pokud se zapojí celá rodina do stavění hradů z písku bude to jistě zábava pro všechny.

Dovolená na hotelu s all inclusive

Velikou výhodou zvlášť pro rodiny, je strava formou all inclusive aneb vše zahrnuto v ceně. Tento výklad se však liší jak destinací, tak cestovní agenturou a je dobré se před koupí zeptat, co all inclusive zahrnuje. Nejlepší variantou all inclusive stravování, je typ kdy v ceně nechybí snídaně, oběd, večeře, alkoholické i nealkoholické nápoje, občerstvení, zmrzliny či káva popřípadě zdarma minibar přímo na pokoji.

Nejoblíbenější destinace

Záleží na každém, zda preferuje prožít dovolenou na vlastní pěst a zakoupit pouze akční letenky, či zakoupí all inclusive pobyt. Mezi oblíbené destinace pro rodiny patří Řecko , Turecko, Itálie, Egypt, Bulharsko, Kanárské ostrovy či Tunisko. Jak již bylo zmíněno, každý hotel se snaží konkurovat v tomto směru a uspokojit potřeby rodin s dětmi.

Šťastný rodič, šťastné dítě

„Odložit“ naše děti do klubíku a svěřit je animátorům z nás opravdu nedělá špatné rodiče. I my potřebujeme občas vypnout a načerpat pozitivní energii. Děti jsou odrazem nás dospělých a pokud vycítí, že jsme spokojení a odpočinutí budou v klidu i oni. Berme dovolenou jako vzácný čas, jenž strávíme s naší rodinou v naprosté pohodě. Stres stranou a šťastnou cestu.

Výběr z aktuálních nabídek dovolených nejen all inclusive zde.

Pro aktuální nabídku akčních letenek zde.