Dominikánská republika – Punta Cana – Whala Bavaro *** z Prahy All inclusive 8 dní 24.990 kč

Další z aktuálních last minute nabídek s 20% slevou vás zavede rovnou do perly Karibiku – Dominikánské republiky, obdivovat nejkrásnější pláže světa.

Dominikána – hotel Whala Bavaro infinity pool na pláži

Pláž Bavaro v Punta Cana vás okouzlí tou pravou exotikou. Jemný bílý písek, pláž lemující kokosovými palmami a moře hrající všemi odstíny modré jako vystřihnuté z té nejdokonaleji upravené fotky. Punta Cana a její okolí nabízí nespočet zajímavých míst a aktivit.

Dominikána – Punta Cana – Dolphin island

Za návštěvu jistě stojí Dolphin island. Což si takhle zaplavat s delfínem či žralokem obrovským? Jistě vás potěší suvenýr právě ve formě focení s delfíny. K vidění také ostatní mořští živočichové.

Z dalších zastávek nesmí chybět ostrůvek Isla Saona nacházející se v chráněné přírodní rezervaci národního parku, milován především potápěči. Právě zde se natáčelo spousta známých filmů jako Piráti z Karibiku.

Za zmínku ještě stojí pláž Macao, národní park La Caleta, továrna na doutníky, Splash Aquapark, Mega Truck Safari. Adrenalinoví nadšenci jistě ocení potápění a šnorchlování se žraloky.

Dominikána – hotel Whala Bavaro venkovní restaurace

Whala!Bavaro *** je sice hotel nižší kategorie, avšak jeho vybavení vás jistě překvapí. Pokoje jsou situovány ve čtyřech třípodlažních budovách s klimatizací, ventilátorem, minibarem, satelitní TV, balkónem či terasou. Náročnější si přijdou na své v nadstandartních pokojích ať už prostornějších nebo těch vybavených vířivkou. Strava formou all inclusive.

Dominikána – hotel Whala Bavaro pokoj Superior

V areálu naleznete dva bary u celkem pěti bazénů z nichž jeden bazén je pro děti. Zdarma lehátka a slunečníky. Nechybí ani beach snack bar pro něco k zakousnutí nebo vychutnání aperitivu. V nabídce aktivity jako posilovna, šnorchlování, lekce v potápění v bazénu. Za poplatek golf a vodní sporty na pláži.

Dominikána – Punta Cana pláž

Ušetřete více než šest tisíc korun, nezapomeňte však, že tato akční nabídka je aktuální v momentě zveřejnění. Pro rezervaci dovolené zde.

Preferujete dovolenou na vlastní pěst, po vlastní ose a bez cestovky? Podívejte se na aktuální levné letenky do Dominikánské Republiky.