Thajsko – Phuket – Kamala Beach Resort *** z Vídně all inclusive 6 dní 24.324,- kč

Nenechte si ujít zajímavou nabídku do klidné, mírumilovné buddhistické země a zároveň na nejvetší Thajský ostrov – Phuket.

Phuket

Phuket – nejbohatší ostrov Thajska a zároveň nejnavštěvovanější oblast v Jihovýchodní Asii. Tvořen zejména hornatým povrchem, jenž lemuje bělavý písek a azurové moře. Místo pro milovníky rušného nočního života až po ty co preferují ubytování mimo civilizaci.

Kamala beach resort *** vlastní 240 moderně zařízených pokojů, většina s výhledem na moře a terasou. Základní vybavení jako internet, telefon, TV a Wifi je dnes již samozřejmostí, nechybí však sejf, minibar, lednička či kávovar. Pro náročnější hosty je k dispozici kingsize manželská postel.

Strava formou all inclusive. Na přání je možnost připravit bezlepková a vegetariánská jídla. Samozřejmostí je ochutnání místní thajské kuchyně, která je bezpochyby jedna z nejchutnějších a zároveň nejčerstvějších na světě. K dostání jsou nealkoholické a alkoholické nápoje.

Hotelová kuchyň all inclusive

V areálu hotelu se nachází čtyři dobře situované bazény z nichž dva u pláže – možnost vodního aerobiku. K dispozici mnoho fyzických aktivit od skupinového cvičení jako aerobik či jóga až po posilovnu. Z venkovních aktivit stojí za zmínku windsurfing, jízda na kánoi, šnorchlování, potápění, jízda na banánovém člunu a další.

Areál hotelu

Tato bohatá země nezapomíná ani na památkáře a lovce historie. Nad vesničkou Kata vyčnívá z bílého mramoru 45 metrová socha meditujícího Buddhy viditelná až na 10 km daleko. Aktivnější jedinci jistě ocení zábavní park Phuket Fantasea v Kemale zachycující kouzlo tradiční kultury s divadelní show nabitou akrobatickými kousky s pyrotechnikou, nechybí také zvířata jako sloni či tygři.

Kamala beach resort – Phuket Thajsko

Na výlety v okolí doporučujeme Národní park Sirinat, ostrovy Phi Phi nebo záliv Phang Gna.

Phi Phi – Thajsko

Akční cena 24.324,- kč je aktuální v momentě zveřejnění. K dispozici také odlet z Prahy. Pro rezervaci zájezdu klikněte zde.