Maledivy – Jižní Male Atol – Fun Island Resort & Spa *** z Prahy plná penze 9 dní 29.490 kč

Právě vám nabízíme jeden z nejžhavějších last minute tipů do nedotčené panenské přírody a nejbezpečnější země na světě – Maledivy.

Potápění na Maledivách

Opravdu bohatý podmořský život, jenž nenadchne pouze vyznavače potápění, ale určitě každého kdo touží po nezapomenutelných zážitcích. K vidění možno přes 700 druhů mořských živočichů.

Maledivy

Zemský ráj tvořený 1196 izolovanými ostrůvky, z nichž je pouze 200 obydlených. Pouze 80 m měří nejmenší stejnojmenný ostrov Malediv. Maximální průměrná výška 1,5 m dělá z Malediv nejnižší zemi na světě, právě z toho důvodu zde neodkládejte dovolenou, jelikož vlivem globálního oteplování tyto ostrovy za pár let již nemusí existovat.

Fun Island Resort & Spa *** vám s nabízející cenou a plnou penzí za lákavých 29.490 kč otevře brány tohoto vyjímečného světa. Komu by nestačil pěkně zařízený klimatizovaný pokoj u nichž je z většiny relaxační terasa, má na výběr za příplatek bungalov typu deluxe – prostorný elegantní pokoj s terasou a venkovní sprchou vybavené nejmodernějším zařízením.

Bohaté sportovní vyžití jako šnorchlování, potápění, jízda na katamaránu či vodním skůtru, windsurfing, volejbal, plachtění, vodní lyžování a další. Načerpat energii lze po té ve welness s využitím masáží, sauny a omlazujících luxusních procedur – vše za poplatek.

Cenová akce je aktuální v době zveřejnění. Pro rezervaci zde.