5 tipů na zpáteční letenky pod tisícovku (díl 1.)

Letecká doprava je dražší? Dostaňte z hlavy tento zaběhlý mýtus. Přesvědčíme vás o opaku! Přinášíme pět aktuálních tipů, kam můžete vyrazit s dostupnou levnou letenkou při ceně do tisíce korun v sezóně 2019.

Tip na letenku

Pomoc s řešením následující sezónní dovolené by nám mohl usnadnit náš pravidelný rádce v oblasti tipů jak cestovat vzduchem za předpokladu, že nevykrvácím hned na první cestě.

Skotsko – Ediburgh – Začínáme netypicky typicky Skotskem. Krásnou krajinu a skotskou whiskey ochutnáme s Ryanair letenkou do Edinburghu při odletech z Prahy už za 885,- kč. Tip na letenku zde.

Edinburgh – Skotsko

Španělsko – Valencie – Co takhle pláže španělské Valencie? Víte, že při cestě na palubě Wizz Air taková cesta nemusí stát více než oněch tisíc korun? Tip na letenku zde.

Valencia – Španělsko

Bulharsko – Varna – Bulharské letovisko Varna je častý cíl dovolenkářů mezi kterými je i hodně Čechů. Při letu z Vídně s Wizz Air se do Bulharska a zpátky dostaneme už za 970,- kč. Tip na letenku zde.

Varna – Bulharsko

Itálie – Bari – Oblíbená Itálie má mnoho turistických center. Jedním z nich je i Bari v Apulii. Ryanair letenka z Prahy do Bari je navíc už za 908,- kč. Tip na letenku zde.

Bari – Itálie

Španělsko – Ibiza – Co takhle profláknutá Ibiza a její nekončící párty? Levná letenka je slušný výkop při dopravě do středomoří. Stačí mít zajištěn let na Ibizu z Vídně od 999,- kč od Laudamotion. Tip na letenku zde.

Ibiza – Španělsko