Dovolenkové tipy

Řecko – Zakynthos – Drosia Kipseli z Prahy all inclusive 8 dní 11.990,- kč

Zakynthos nacházející se v západní části Řecka je třetím největším ostrovem v této oblasti. Poleťte i vy za objevením krás tohoto věčně zeleného a květy vonícího ostrova.

Se slevou pět tisíc korun za pouhých 11.990,- kč vás na Zakynthosu přivítá čtyřhvězdičkový Hotel Belussi Beach, jenž je ideální pro klidnou dovolenou. Nacházející se v menší vesničce Kipseli láká svou romantickou atmosférou. Vyhledávači městského ruchu a nočního života mají k dispozici 2 km vzdálené centrum městečka Kipseli.

Hotel vlastní písčito-oblázkovou pláž nabízející zdarma lehátka a slunečníky, nechybí samozřejmě bazén s vířivkou. Strava all inclusive je formou bufetu s neomezeným množství vybraných alkoholických i nealkoholických místních nápojů. Velmi dobré recenze tohoto hotelu.

Tip na nezapomenutelný zážitek, jenž ocení nejen milovníci azurového moře a nadšenci potápění a šnorchlování je návštěva Navagio beach – nejznámější pláž na ostrově a jedna z chlouby celého Řecka. Uprostřed této pláže s bílým pískem a kamínky vás jistě nadchne vrak ztroskotané lodi obklopený skalnatou zdí.

Pro rezervaci této dovolené v Řecku klikněte zde.