10 tipů nejžádanějších letů s odletem z Česka

Kam nejčastěji létáte? Sestavili jsme pro vás seznam nejžádanějších letovisek jak v Evropě, tak i mimo ní. Stručný popis destinací by mohl pomoci všem cestovatelů, kteří ví že chtějí cestovat, ale stále se nemohou rozhodnout kam.

Výběr měst napříč celým světem je vybrán podle oblíbenosti aktuálních prodejů, tak jak se mění trendy a potřeby českého dobrodruha cestujícího individuální formou.

Londýn

– možnosti nízkonákladové dopravy z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic od 600,- kč.

New York

– významná  a Čechy nejnavštěvovanější metropole USA. Letenky z Prahy bez přestupu k dostání už za 9 tisíc.

Barcelona

– překrásné město Španělska v oblasti Katalánsko řeší třeba České Aerolinie.  V akci od 2 tisíc.

Bangkok

– asijský trip jede. Nejvíce top je Thajska a jeho centrum. Aerolinky se předhání. Už za 11 tisíc lze podniknout cestu v hlavní sezóně.

Colombo

– naprosto peckovní je Srí Lanka! Cesta plná zážitků a dobrodružství vychází ve zpátečním letu z Prahy na 11.000,- kč. Samozřejme pokud je v akci.

Edinburgh

– dechberoucí město zeleného Skotska patří mezi další lokalitu, která vás nenechává chladnými. Lowcost z Prahy se prodává už od tisícovky!

Benátky

– cesta za romantikou vede často do „města na vodě“ italských Benátek. Výlet letadlem je někdy od 1.100,- kč.

Reykjavík

– polární záři můžete na vlastní oči vidět na Islandu. Letenka z Prahy twento rok dokonce slevnila na hranici od 2.500,- kč!

Lisabon

– žádaným letoviskem a místem, které u vás značně boduje je toto portugalské hlavní město. Klasická letenka od 3.500,- kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *