Tipy na levné letenky

Praha – Londýn (Velká Británie) 1.368,- Kč

Jak vycestovat do Londýna… inspiruj se a ušetři !

Cestovní období

23. dubna 2022 až 28. června 2022

Letecká společnost

Ryanair

Odkud poletím

Praha / Letiště Václava Havla (PRG) / Česká republika

Kam přiletím

Londýn / Stansted (STN) / Velká Británie

Doba letu

1 hodina a 50 minut

Typ letenky

Lowcost

Druh letu

Zpáteční let

Počet přestupů

0 (přímy let)

Přeprava zavazadel

1 příruční zavazadlo

Občerstvení na palubě zdarma

Ne

Změna rezervace

Za poplatek

Wi-FI zdarma

Ne

Hodnocení aerolinky

***

Platnost akce

Do vyprodání

Akční letenky Londýn – Velká Británie


Počasí v destinaci

Další akční lety


Aktuální přehled letenek


Všechny levné letenkyHodnocení leteckých společností
Jednohvězdičkové letecké společnosti

Naprostá utopie. To představuje špatnou kvalitu služeb napříč sektory hodnocení v kombinaci s nízkými a/nebo nekonzistentními standardy služeb personálu v první linii pro palubní a domácí letiště. Těmto leteckým společnostem se vyhněte velkým obloukem.


Dvouhvězdičkové letecké společnosti

Toto ohodnocení mají letecké společnosti, které poskytují nižší celkový výkon kvality, v některých případech pod běžným průměrem v mnoha kategoriích hodnocení. Hodnocení pouhé 2 hvězdičky u letecké společnosti znamená nekonzistentní nebo nižší kvalitu produktu a/nebo služby personálu jak na palubě, tak i na domácím letišti.


Tříhvězdičkové letecké společnosti

Uděluje se leteckým společnostem, které poskytují přijatelnou kvalitu v poměru cena / výkon. Toto 3hvězdičkové hodnocení znamená tradiční kvalitu u většiny oleteckých společností. Ideální pro nenáročné cestovatele. Většina lowcost dopravců jako je Ryanair, Wizz Air, Smartwings a další právě dostavají ocenění tří hvězdiček. Na kratší trasy ideální.


Čtyřhvězdičkové letecké společnosti

Pečeť kvality udělovaná leteckým společnostem, které poskytují celkově nadstandartní kvality služeb. Ocenění dostávají letecké společnosti poskytující dobré produktové standardy v různých cestovních aspektech a poskytující nadprůměrné standardy služeb personálu a to jak na letišti, tak i na palubě letadla.


Pětihvězdičkové letecké společnosti

Uděluje se leteckým společnostem, které dosahují nejlepší kvality. Tyto aerolinky preferují vysoké standardy letištních a palubních produktů spolu s vynikajícími standardy poskytování služeb jak na letišti, tak i na palubě. Například jídelní servis zdarma dle přání, interaktivní zábava na palubě, Wi-Fi, přeprava zavazadel zdarma, změna termínu a další.